בלוג עיצוב מוצר

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך בהקדם


*שם:

Email:

*טלפון:

ההודעה:

להיות “שונה” זה לא מספיק, השוני חייב להיות משמעותי

ד”ר ויקאס ג’ושי (Joshi), יו”ר ומנכ”ל קבוצת הרבינגר טוען כי יש מעצבים אשר חושבים בטעות שאם הם יפתחו מוצר שונה הוא בוודאות יצליח בשוק. אולם לדבריו, בעוד שהשוני הוא הכרחי עבור המוצר המתוכנן, לא די בו והוא צריך להיות משמעותי בעיני הצרכנים.

ראשון נובמבר 26, 2017

עיקרי וועידת “Mind the Product” לונדון 2017

מרטין אריקסון מייסד שותף של הוועידה, טען בנאום הפתיחה שלו כי ניהול מוצר אינו עוסק בניהול של מוצרים אלא בניהול של אנשים. לדבריו, בכדי להבטיח את הצלחת המוצר יש צורך בשיתוף פעולה של אנשים המגיעים מדיסציפלינות שונות, ושלכל אחד בצוות תהיה תחושת שותפות בבניית המוצר.

בוועידה נשאו את דברם אישים שונים מתחום ניהול המוצר.

רביעי נובמבר 22, 2017

מישלן ממציאה מחדש את הגלגל עם חזון של הדפסה בתלת מימד

מישלן פיתחה דרך חדשה להחליף את הצמיג.
החזון שלה הוא ‘tweel’ ללא אוויר שמיוצר באמצעות הדפסת תלת מימד מחומרים ממקור ביולוגי שמאפשרים להתקין חישוקים חדשים ושונים, כשהקודמים מתבלים או בחילופי עונות.

חמישי אוגוסט 24, 2017

איך ההתקדמות הטכנולוגית משפיעה על תחום עיצוב המוצר?

עיצוב מוצר הוא תחום דינמי מאוד אשר משתנה ומתפתח כל הזמן, בעיקר כיוון שהוא מאמץ לחיקו את הכלים החדשים שמגיעים עם ההתקדמות הטכנולוגית. להתקדמות זו ישנה השפעה מהותית ורחבה על תהליכי התכנון, הפיתוח והעיצוב של מוצר חדש, על היקף העבודה ומשך הזמן של התהליך ועל העלות של המוצר הסופי. לטכנולוגיה המתפתחת ישנה אף השפעה על תהליכי חשיבה ויצירה שונים של המהנדסים, המפתחים והמעצבים.

ראשון יוני 11, 2017

אלמנטים אומנותיים ופונקציונליים בעיצוב מוצר

בספרו “חפצים – עיצוב תעשייתי בישראל” כותב יונתן ונטורה כי “פעולת היצירה שעומדת ביסודו של מעשה העיצוב נשארה פלאית, מאגית וקסומה, פעולה שאי אפשר ללמוד אותה או להסבירה.” (עמ’ 169). ניתן לומר כי פעולת היצירה המתוארת, נמצאת גם בבסיסו של מעשה האומנות. שכן לדוגמא, גם הצייר העומד אל מול בד לבן וריק, וגם הפסל הניצב בפני חומר גלם כלשהו, מבקשים באמצעות פעולת היצירה להביע את עצמם ולהביא לידי ביטוי רעיון אומנותי, תחושה, או מחשבה מסוימת.

ראשון מרץ 26, 2017