בלוג עיצוב מוצר

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך בהקדם


*שם:

Email:

*טלפון:

ההודעה:

כנס בנושא האתגרים העומדים בפני פיתוח מוצרים ועיצוב תעשייתי במרכז העיצוב באדן-וירטמברג

הכנס יתקיים ב-28 ביוני בשטוטגרט שבמדינת באדן-וירטמברג, גרמניה, וייערך במרכז העיצוב באדן-וירטמברג, אשר משמש בין היתר כמרכז מידע וייעוץ בתחום העיצוב המקצועי, זאת במסגרת מאמצי קידום המסחר והתעשייה של המדינה.

שלישי יולי 30, 2019

מאורו פורצ’יני: “מעצב טוב צריך להבין את החלומות והצרכים של האנשים”

המעצב המצליח, מאורו פורצ’יני, כיום סגן נשיא ומנהל העיצוב הראשי של חברת פפסיקו, מסביר מיהו מעצב טוב ומה יהיה תפקיד המעצבים בעתיד?
בראיון שפורסם ביולי 2019, טוען פורצ’יני כי בעתיד עיצוב בחברות יהיה חשוב יותר ויותר, ויהיה צורך הולך וגובר באנשים המסוגלים לבצע את העבודה הזו בצורה חכמה, יצירתית וחדשנית.

שלישי יולי 30, 2019

טכניקות ייצור לעיצוב מוצר – סקירה של ספר

כריס לפטרי, מעצב תעשייתי בעל שם, פרסם בשנת 2007 את ספרו הנודע Making It: Manufacturing Techniques for Product Design. הספר שעוסק בטכניקות ייצור, זכה להצלחה רבה והשנה יצאה לאור המהדורה השלישית של הספר. לרגל ההוצאה המחודשת לאור, מגזין העיצוב Curve מקדיש מאמר לספר שנכתב עבור מעצבי מוצר ותעשייה, ועבור מעצבים באשר הם.

שלישי יוני 4, 2019

שבוע העיצוב במילאנו מציג 5 מגמות חדשות בעולם העיצוב

לפני כשבועיים הסתיים שבוע העיצוב של מילאנו. אם בעבר אירוע העיצוב החשוב הזה התמקד ברהיטים ועיצוב הבית, באירוע האחרון אפשר היה לזהות שינוי ברור לכיוון של שימוש בטכנולוגיה, הבנת האחריות של המעצב להשפעות סביבתיות של המוצר, ויצירת חווית משתמש. מגזין העיצוב התעשייתי Core77 מסכם חמש מגמות מובהקות כפי שבאו לידי ביטוי בשבוע העיצוב במילאנו:

ראשון אפריל 28, 2019

כנס נשים מעצבות בתעשייה

איגוד המעצבים התעשייתיים בארה”ב עורך כנס שמטרתו לחגוג את הכישרון הייחודי, היוזמות והאתגרים של נשים בעולם העיצוב התעשייתי.

הכנס מהווה הזדמנות לנשים ולגברים להיפגש, לשוחח וללמוד על המאבקים וההישגים של נשים,  בתעשייה שהיסטורית יש בה רוב מכריע של גברים. האירוע מהווה צעד חשוב לשינוי דפוסים בני עשרות שנים והקמת תעשיית עיצוב חדשה ומגוונת יותר.

ראשון אפריל 7, 2019