בלוג עיצוב מוצר

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך בהקדם


*שם:

Email:

*טלפון:

ההודעה:

היום הוא אב הטיפוס של המחר: כולנו מעצבים!

מאמרו של ד”ר ליאון סגל, מאוניברסיטת אילינוי, ארה”ב. מייסד חברת Innovationship LLC.

הביטו סביבכם. ברצינות; הפסיקו לקרוא לרגע, והביטו סביבכם. כל מה שאתם רואים – פשוטו כמשמעו כל דבר – תוכנן על ידי מישהו. הכיסא שאתם יושבים עליו, הבגדים שאתם לובשים, הקירות, התקרה והרצפה, המסך והמכשיר שעליו אתם קוראים את המילים האלה … הכל. ולא רק דברים מוחשיים: האתרים שבהם אתם מבקרים,  השירותים שאתם משתמשים בהם, המסעדות שבהן אתם מבקרים, כולם תוצאה של עיצוב.

ראשון פברואר 11, 2018

תחזית חומרים לשנת 2018

כריס לפטרי Lefteri העוסק בייעוץ של חומרים כותב כי שנת 2018 מסתמנת כשנה שבה ייכנסו חומרים חדשים לתעשייה. בשנה החולפת חלה התקדמות משמעותית בשימוש בחומרים מתקדמים בתעשיית ההיי טק ובמלאכה, ולטענתו מגמה זו של פיתוח חומרים חדשים תמשיך להניע את החדשנות בעיצוב ובתעשייה, ותאפשר למוצרים לבלוט בשוק התחרותי. בנוסף, הוא טוען, שתהיה חשיבות רבה לנושא הקיימות. שאלת המפתח לא תהיה האם זה בר קיימא? אלא איך זה בר קיימא?

ראשון פברואר 4, 2018

10 עקרונות לעיצוב טוב יותר

שריל לי-ריאן Lee Ryan, מרצה ומנטורית לעיצוב רב תחומי מאוניברסיטת סווינבורן לטכנולוגיה אשר במלבורן, אוסטרליה, מתייחסת לשאלה הנפוצה, מהו עיצוב טוב (good design).

לטענתה, בעולם דינמי ומשתנה, שבו אנו שואפים תמיד לשפר את העיצוב, ההגדרה של “עיצוב טוב” משתנה כל העת. לכן צריך לשנות את השיח ולשאול – מהו עיצוב טוב יותר (better design)?

ראשון ינואר 28, 2018

החשיבות של יצירת סקיצות ורישום רעיונות

מנהל הקריאייטיב אדם רייכמן Reichmann טוען כי סקיצות ושרבוטים הינם כלי יעיל ונוח אשר מאפשר להביע רעיונות, ומסייע בתכנון, עיצוב וניהול תהליכים. הוא ממליץ למעצבים, מתכננים, מנהלים ולכל מי שחפץ בכך לאמץ כלי זה.

רייכמן טוען כי על אף חששם של רבים להביע עצמם באמצעות איור ויצירת סקיצות, לכלי זה עשויה להיות תרומה משמעותית לחידוד מסרים, להבעת רעיונות בצורה בהירה ולעידוד יצירתיות.

שלישי ינואר 9, 2018

10 הרגלים למנהיגות עיצובית יעילה

ג’יי פטרס (Peters), יועץ למנהיגות עיצובית וחדשנות טוען במאמרו כי על מנת להבטיח ניהול יעיל של תהליך, על מנהל העיצוב ליצור סביבת עבודה שתאפשר תכנון וחדשנות, תקשורת בין מעצבים, והגדרה ברורה של התפקידים והאחריות בצוות. כיצד ניתן להעצים את הצוות שלך וליצור עבורם סביבת עבודה יעילה יותר? הנה כמה המלצות שפטרס מציע לאמץ:

ראשון דצמבר 17, 2017