בלוג עיצוב מוצר

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך בהקדם


*שם:

Email:

*טלפון:

ההודעה:

טכניקות ייצור לעיצוב מוצר – סקירה של ספר

כריס לפטרי, מעצב תעשייתי בעל שם, פרסם בשנת 2007 את ספרו הנודע Making It: Manufacturing Techniques for Product Design. הספר שעוסק בטכניקות ייצור, זכה להצלחה רבה והשנה יצאה לאור המהדורה השלישית של הספר. לרגל ההוצאה המחודשת לאור, מגזין העיצוב Curve מקדיש מאמר לספר שנכתב עבור מעצבי מוצר ותעשייה, ועבור מעצבים באשר הם.

שלישי יוני 4, 2019

שבוע העיצוב במילאנו מציג 5 מגמות חדשות בעולם העיצוב

לפני כשבועיים הסתיים שבוע העיצוב של מילאנו. אם בעבר אירוע העיצוב החשוב הזה התמקד ברהיטים ועיצוב הבית, באירוע האחרון אפשר היה לזהות שינוי ברור לכיוון של שימוש בטכנולוגיה, הבנת האחריות של המעצב להשפעות סביבתיות של המוצר, ויצירת חווית משתמש. מגזין העיצוב התעשייתי Core77 מסכם חמש מגמות מובהקות כפי שבאו לידי ביטוי בשבוע העיצוב במילאנו:

ראשון אפריל 28, 2019

כנס נשים מעצבות בתעשייה

איגוד המעצבים התעשייתיים בארה”ב עורך כנס שמטרתו לחגוג את הכישרון הייחודי, היוזמות והאתגרים של נשים בעולם העיצוב התעשייתי.

הכנס מהווה הזדמנות לנשים ולגברים להיפגש, לשוחח וללמוד על המאבקים וההישגים של נשים,  בתעשייה שהיסטורית יש בה רוב מכריע של גברים. האירוע מהווה צעד חשוב לשינוי דפוסים בני עשרות שנים והקמת תעשיית עיצוב חדשה ומגוונת יותר.

ראשון אפריל 7, 2019

יום העיצוב התעשייתי הלאומי בארה”ב

מדי שנה, מציין איגוד המעצבים התעשייתיים בארה”ב יחד עם קהילת העיצוב העולמי את יום העיצוב התעשייתי הלאומי ב -5 במרץ.

לראשונה, צוין יום העיצוב התעשייתי הלאומי בקונגרס האמריקני ב-5 במרץ 2015, על ידי חבר הקונגרס ג’רלד קונולי, שהצהיר כי מעצבים תעשייתיים “משפרים את חיינו בכל דרך, הם ראויים להכרה שלנו”. באותו יום ציינו את יום השנה ה -50 להקמתו של איגוד המעצבים התעשייתיים בארה”ב.

ראשון אפריל 7, 2019

חברת הייעוץ מקינזי משיקה את “McKinsey Design” ומדגישה את חשיבות העיצוב עבור עסקים

“עיצוב טוב הוא עסק טוב” אמר תומאס ג’ון ווטסון הבן, לשעבר נשיא תאגיד IBM, לפני חצי מאה. אולם עסקים שרצו לכמת את התרומה של העיצוב לעסק, לא יכלו לעשות זאת – עד עכשיו.

מקינזי אנד קומפני, אחת מחברות הייעוץ הניהוליות המשפיעות ביותר בעולם, פרסמה את “הערך העסקי של העיצוב”, דו”ח חדש המבוסס על מחקר בן חמש שנים של 300 חברות ציבוריות.  המחקר מתפרסם במקביל להשקת McKinsey Design, אגף העיצוב שלה, אשר כולל צוותים המתמקדים בעיצוב מוצר, עיצוב ניסיון ועיצוב שירות. עם כ -350 מעצבים שכבר מועסקים בעשרה סטודיואים ברחבי העולם,  מקינזי מגדירה עצמה כ”חברת העיצוב הגדולה ביותר שמעולם לא שמעת עליה”.

ראשון נובמבר 25, 2018