בלוג עיצוב מוצר

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך בהקדם


*שם:

Email:

*טלפון:

ההודעה:

החשיבות של יצירת סקיצות ורישום רעיונות

מנהל הקריאייטיב אדם רייכמן Reichmann טוען כי סקיצות ושרבוטים הינם כלי יעיל ונוח אשר מאפשר להביע רעיונות, ומסייע בתכנון, עיצוב וניהול תהליכים. הוא ממליץ למעצבים, מתכננים, מנהלים ולכל מי שחפץ בכך לאמץ כלי זה.

רייכמן טוען כי על אף חששם של רבים להביע עצמם באמצעות איור ויצירת סקיצות, לכלי זה עשויה להיות תרומה משמעותית לחידוד מסרים, להבעת רעיונות בצורה בהירה ולעידוד יצירתיות.

תוכנה לעיצוב אבטיפוס

בתהליך תכנון או עיצוב, אנשים שונים עלולים לדמיין מוצר כלשהו באופן שונה, גם לאחר שדנו בו בפירוט. סקיצה פשוטה יכולה למנוע אי הבנה ולחסוך זמן ומשאבים. שרטוט של לוחות זמנים ותהליכים עשוי גם הוא לתרום לבהירות.

יתרון בולט נוסף ביצירת סקיצות נעוץ ביכולת לגוון ולרענן את האופן שבו אנו חושבים. בדרך כלל אנו נחשפים אל אלמנטים ויזואליים חיצוניים לנו, והאיור מעודד אותנו לחשוב בצורה ויזואלית ולהביע את רעיונותינו באופן יצירתי.

לסיכום, ציור הוא כלי מדהים שיכול לעזור לארגן תהליכים ומחשבות ולהביע רעיונות חדשים. אם אתה מעצב, מתכנן, מנהל או אף עוסק בתחום אחר, רייכמן ממליץ שתהיה לך מחברת סקיצות. כך שבפעם הבאה שמישהו שואל לדעתך, תוכל לצייר זאת עבורו, ותראה מה קורה.

 

תורגם מהמאמר המקורי The importance of sketching out ideas. Literally.שפורסם ע”י אדם רייכמן ב-Linkedin Pulse.

שלישי ינואר 9, 2018