בלוג עיצוב מוצר

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך בהקדם


*שם:

Email:

*טלפון:

ההודעה:

יום העיצוב התעשייתי הלאומי בארה”ב

מדי שנה, מציין איגוד המעצבים התעשייתיים בארה”ב יחד עם קהילת העיצוב העולמי את יום העיצוב התעשייתי הלאומי ב -5 במרץ.

לראשונה, צוין יום העיצוב התעשייתי הלאומי בקונגרס האמריקני ב-5 במרץ 2015, על ידי חבר הקונגרס ג’רלד קונולי, שהצהיר כי מעצבים תעשייתיים “משפרים את חיינו בכל דרך, הם ראויים להכרה שלנו”. באותו יום ציינו את יום השנה ה -50 להקמתו של איגוד המעצבים התעשייתיים בארה”ב.

קונולי אמר כי ההשפעה הכלכלית של תעשייה זו מסייעת להניע את הכלכלה האמריקנית. ואכן, בארה”ב, עיצוב המוצר והשירותים הקשורים בכך מייצרים מיליארדי דולרים במכירות ומספר הפטנטים שנרשמו בתחום עיצוב בארה”ב הגיע לשיא כל הזמנים.

מעצבים תעשייתיים מתכננים את המוצרים שנמצאים בכל מקום: בבתים, במשרדים, בבתי חולים, בבתי ספר ובכבישים – ומשרתים תחומים מגוונים החל מסביבה ועד בידור; מתקשורת ועד לפנאי. הם פועלים יחד ובשיתוף פעולה עם תחומי הנדסה, שירות, ייצור, שיווק וניהול על מנת ליצור אינספור חידושים המשתלבים כל יום בשלל מוצרים כגון: מחשבים, טלפונים ניידים, נגני מוסיקה, מכשירי GPS, רהיטים, מושבי בטיחות לילדים וציוד כירורגי.

יום העיצוב התעשייתי הלאומי הוא גם הזדמנות עבורנו להתחבר לדור הצעיר, ולעודד אנשים צעירים לבחור בקריירה בתחום של עיצוב תעשייתי.

מנכ”ל איגוד המעצבים התעשייתיים בארה”ב אמר כי “היום הזה הוא הזדמנות עבורנו לחשוב על אינספור הדרכים בהן מעצבים תעשייתיים משפיעים באופן חיובי על הפעילות היומיומית של כולנו ומשפרים את האופן שבו אנו חיים, עובדים ומשחקים. זה מאוד חשוב עבורנו לחגוג עם האנשים שמביאים רעיונות ומוצרים לחיים, באמצעות עיצוב תעשייתי”.

המאמר פורסם במקור במגזין IDSA

ראשון אפריל 7, 2019