בלוג עיצוב מוצר

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך בהקדם


*שם:

Email:

*טלפון:

ההודעה:

יוצרים מוצרים מנצחים

המוצר הזה שאתם רואים עכשיו מול העיניים, מסך המחשב או המקלדת, למשל, בדיוק כמו כוס הקפה שנמצאת לידכם או צלחת העוגיות שמונחת לפניכם, זהו מוצר שעבר שלבים רבים של תכנון, עיצוב, פיתוח, ניסוי וטעייה עד שהגיע לרמת הביצוע שאפשרה את הוצאתו לשיווק המוני ולמדפי הרשתות, החנויות ואליכם, הלקוחות והצרכנים.

כוס קפה

(Etenil)

מעטים בלבד יודעים את סודות שרשרת הפיתוח, הייצור והעיצוב של מוצרים תעשייתיים המשמשים אותנו בכל רגע נתון ובכל תחום ותחום שהוא, מתחום הטלקומוניקציה והתקשורת, המשך בתחומי המדע, הרפואה והטכנולוגיה וכלה בתחומי הצריכה הביתית והשיווק ההמוני, ואלו המתמחים ומתמקצעים בכך נקראים מעצבים תעשייתיים. תפקידם של אלו הוא לקחת את הפיתוח הראשוני והמוקדם של הממציא או היזם, לבדוק את היתכנות המוצר ואת התאמתו לצרכי השוק הספציפיים שאותם נועד לשרת על פי פרמטרים מדעיים מסודרים וברורים, להפוך אותו מרעיון יפה ונחמד על הנייר למשהו פונקציונאלי המותאם ליתרונות ולחסרונות השוק, ליכולות הביצוע הקיימות ולאפיין אותו כך שיהיה בעל אופי תחרותי דיו אל מול המוצרים הקיימים כבר על המדף לצרכנים.

מוצרים על המדף

(nist6ss)

מעצבים תעשייתיים בחברות דוגמת חברת ליברוס עיצוב תעשייתי אף דואגים ללוות את הלקוח גם מעבר לבדיקת ההיתכנות והעיצוב הראשוני אל עבר פיתוח אב טיפוס, פרוטו-טייפ, ופיתוח תוכנית עבודה להמשך הדרך, לשיווק ולפילוח המוצר אל עבר משקיעים פוטנציאליים, חברות שיכולות להתעניין ולקחת חלק בפיתוח ובפס הייצור ואל עבר קהלי היעד הרלוונטיים שיכולים להיות אנשי מקצוע בתחומים ספציפיים ויכולים להיות כל אחד ואחת מאיתנו, הציבור הרחב.

חברות לעיצוב תעשייתי דוגמת חברת ליברוס, מעניקות, מעבר למובן מאליו שהוא בניית תוכנית אב, תכנון הנדסי ופיתוח ראשוני של המוצר בהתאם לצרכים, לדרישות ולפונקציונאליות הנדרשת ממנו, גם אלמנטים נוספים שמעניקים ערך מוסף ליזם ולממציא, שלרוב יודע לחשוב, לחלום ולהגות, אך לוקה בהעברת החזון לפסים מעשיים. חברות ותיקות יוצרות קשרי גומלין וקשרי עבודה עם אנשי עסקים, חברות הזנק, תעשיות רלוונטיות וכיוצא באלו ולכן יכולות לקצר הליכים, להגיע לליבת הקהילה הרלוונטית להמשך קידום, פיתוח ומכירת המוצר ולחסוך למפתח המוצר השקעת אנרגיה, מרץ והון לא קטן על ידי הסיוע הלוגיסטי, המקצועי וההכוונתי הזה.

סקיצה של תהליך

(AsGood)

חברת ליברוס מעסיקה אנשי מקצוע ממגוון תחומים הרלוונטיים לפעילות העסקית והמסחרית וכך מהווה, למעשה, “הכל בחנות אחת” (One Stop Shop) עבור הלקוח, כך שהוא יודע שיש מי שנמצא מאחוריו, לידו ולצידו לאורך כל התהליך והופך לשותף אקטיבי, יעיל ופעיל עד להשלמת המשימה, מבלי שייאלץ לעבור מבעל מקצוע אחד למשנהו בכל פעם ששלב מסתיים וצריך לעבור לשלב הבא. נוחות, יעילות וחיסכון הם מילות מפתח בכל הנוגע ליזמות ולפיתוח מוצרי תעשייה ואת כל אלו מספקות חברות עיצוב תעשייתי איכותיות, מקצועיות ובעלות ניסיון מעשי רב שנים בהן סייעו לעשרות רבות של מוצרים לצאת לאור ולהפוך מחלום מתוק ואופטימי למוצר בר קיימא, אולי אפילו המוצר שנמצא ממש לידכם ברגע זה.

אנו, בחברת ליברוס, מזמינים אותך, היזם המוכשר ואותך, בעלת הפטנט שחייב לשנות את פני האנושות, להגיע ולבחון אותנו, את יכולותינו ואת הידע שלנו בכל הנוגע לעיצוב תעשייתי יצירתי, פורץ דרך ומתקדם, שיוביל אתכם הלאה אל הגשמת החלום. צור עמנו קשר עכשיו לקבלת פרטים נוספים.

ראשון מרץ 23, 2014