בלוג עיצוב מוצר

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך בהקדם


*שם:

Email:

*טלפון:

ההודעה:

מהמחשבה לשולחן העבודה

תורידו את העיניים ממסך המחשב לרגע, נכון, אנחנו יודעים שזה קשה ושזו בקשה קצת חריגה ממי שאמור לבקש מכם להמשיך ולקרוא את המאמר שלו עד תומו, אך, למען המטרה הזאת אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לחרוג מהנורמה המקובלת. הורדתם? יופי. עכשיו תסתכלו על הכיסא שעליו אתם יושבים כרגע, ואולי זה שעליו אתם יושבים במשך שעות ארוכות מדי יום ביומו. הוא נוח? הוא גורם לכם להרגשה נינוחה ורגועה כאשר אתם יושבים עליו? האם הוא ממוקם בדיוק בגובה הנכון מבחינת פני השולחן, צג המחשב או ההגעה ללוח הכפתורים, המחוונים או הפיקוד שלפניכם? ואיך עובדת מכונת הקפה במטבחון שבמשרד? האם היא נוחה לכם? האם היא עובדת כמו שצריך? האם היא מספקת את כל הפונקציות שלה ביעילות?

מסך מחשב

(Upupa4me)

עכשיו תחזירו את מבטכם, בבקשה, אל מסך המחשב ואל המשך המאמר הזה שנוגע לתחום שרובנו לא מקדישים לו מספיק תשומת לב בעולם העיצוב התעשייתי והטכנולוגי והוא החיבור שבין המחשבה, היזמות, הרצון ליצור משהו חדש לבין המוצר היוצא לאור בסופו של תהליך. האם רוב המוצרים הנמצאים בשוק נראים בדיוק כמו שהיזם תכנן אותם? האם ישנה אפשרות ריאלית ליצור משהו שיהיה, במאת האחוזים, דומה במראהו, בצורתו ובשימושיות שלו, למה שהמשורר התכוון אליו מלכתחילה? ואולי מדובר על תהליך ככל תהליך אחר, שבו יש חזון ויש מציאות, יש רצוי ויש מצוי?

בין היוזמה ליצור ולפתח מוצר חדש ובין העלאת אב הטיפוס המוגמר על פס הייצור לייצור המוני שייצא לשוק יש כמה שלבים ופיתוחים אשר ניהול נכון שלהם ותכנון נכון שלהם יכולים לעשות הבדל עצום בין מוצר חזק, מוביל ואיכותי לבין עוד רעיון טוב, כמו עוד מיליוני רעיונות טובים ונחמדים שישקעו להם בינות לעוד אלפי מוצרים נשכחים ומעלי אבק במכולות ובמחסנים. הסוד הוא לא רק במהות המוצר ובמידת הנחיצות הצרכנית בו, למרות שגם לאלו יש מקום נכבד בהסתברות הצלחה של מוצר קמעונאי או פטנט תעשייתי, אלא גם באנשי המקצוע שאחראים על גיבוש הקונספט שלו, על האריזה שלו ועל המראה הסופי שלו, זה שבזכותו הוא ימשוך את תשומת לבם של משקיעים פוטנציאליים ועל אחת כמה וכמה של שוק הצרכנים הספציפי והממוקד שלו, במה שנקרא בשפה מקצועית, קהלי היעד.

שולחן עבודה משרדי

(London Permaculture)

סטודיו ליברוס עיצוב מוצר תעשייתי הינו סטודיו מוביל בתחומי הידע הנדרשים על מנת להפוך את הרעיון, האידיאל והפוטנציאל למוצר בר קיימא, חי ומוכר, אנשי המקצוע שלנו מספקים את האריזה המושלמת ליזם מבחינת הכל במקום אחד, כך שהרבה כאבי ראש, רגליים וכיס יכולים להיפתר ולהיעלם ובמקומם יכול לצמוח המוצר הכי טוב שאפשר, הכי נכון שאפשר והכי אפשרי… שאפשר. אצלנו תוכלו לשמוע בדיוק את מה שאתם צריכים לשמוע ולא את מה שאתם רוצים לשמוע, לקבל את המידע המפורט והאיכותי ביותר ולדעת בדיוק נמרץ כל שלב ושלב בדרך להגשמת החלום והחזון. עד שתחזיקו את המוצר שלכם בידיים ותתקדמו עוד שלב אחד קדימה בדרך להצלחה העסקית, הכלכלית והאישית הגדולה של חייכם.

נכון, יכול להיות שהצורה הסופית של האבטיפוס לא תהיה דומה באופן מובהק ומושלם למה שחלמתם עליו, יכול מאוד להיות שתבינו מה לא היה נכון בקו המחשבה שלכם, יכול להיות שתגלו אופציות נוספות שלא חשבתם עליהן ויכול להיות שתגלו שהקו שלכם הוא הנכון ביותר עבור המוצר, אנחנו, ליברוס, נהיה לצדכם, מאחוריכם ולידכם בכל שלב.

רביעי פברואר 5, 2014