בלוג עיצוב מוצר

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך בהקדם


*שם:

Email:

*טלפון:

ההודעה:

מה צריך לבדוק לפני בחירה בחברת פיתוח ועיצוב מוצר?

אם יש לכם רעיון חדשני למוצר ואתם מחפשים חברה שתפתח אותו עבורכם, הרי שהשורות הבאות מיועדות לכם. פנו לכם כמה דקות בכדי לקרוא ולוודא שבחירתכם תהיה הנכונה ביותר. חברות לפיתוח ועיצוב מוצרים אחראיות על העברת הרעיון הגולמי שלכם למוצר ממשי. תחילה החברה תבצע סקר שוק ובדיקות אחרות בנוגע לאופי המוצר, קהל היעד ובאם קיימים מוצרים דומים בשוק. במידה וסקר השוק מראה כי יש דרישה תחל העבודה על המוצר עצמו בתכנון כללי – כיצד יראה המוצר וכיצד להתאימו לתפקידו, האם לשוות לו מראה עדכני, חדשני או קלאסי? מכאן תבוצע ירידה למפרט החומרים מהם ייבנה המוצר ועד לפרטי הפרטים המכאניים שלו, ולאחר מכן יגיע הזמן למציאת המימון ולהפקה מסחרית. על כל אלו אחראית חברת עיצוב המוצר, ולפיכך לפניכם כמה פרמטרים שרצוי לתת עליהם את הדעת.

ניסיון מוכח של החברה בתחומי עיצוב שונים
האם לחברה ניסיון מוכח בטווח רחב של תחומי עיצוב מוצר? ניסיון פירושו מבחינתכם פחות סיכוי לטעויות, לצד תובנות שכבר נרכשו לגבי תהליכי הייצור. מאידך, ניסיון רב תחומי פירושו שלחברה היכרות עם תהליכי ייצור ולוגיסטיקה רחבים ומקיפים, וסביר להניח שגם בתחומים הקשורים למוצר שלכם.

כל שירותי עיצוב המוצר תחת קורת גג אחת
חפשו חברה המספקת סל שירותי עיצוב מלא, כולל סקר שוק, התאמת קהל יעד, סקירת מוצרים מתחרים, תכנון המוצר, עיצובו וכן עיצוב תעשייתי. בכך תחסכו זמן וכסף, תימנעו מטעויות עקב תקשורת לקויה במעברים בין ספק אחד לשני, לוחות הזמנים יתקצרו והעבודה תהיה יותר מתואמת ויעילה.

המחשה

חפשו סטודיו או חברה לעיצוב שיכולים לספק לכם דגמים תלת ממדיים של המוצר. בנוסף לדגם תלת מימדי ממוחשב וירטואלי, קיימות היום מדפסות תלת מימד שביכולתן לתרגם מוצרים מרעיון דו מימדי לדגם תלת מימדי מוחשי, והשימוש בהן נהיה יותר ויותר נפוץ. דגם מוחשי מאפשר בחינה מדויקת יותר של המוצר והתאמתו, ובכך מאפשר שיפור ובקרה בשלב התחלתי של תכנונו.

מקצועיות

בדקו האם לחברה יש מעצבים תעשייתיים המתמחים במגוון תחומים שונים. בעשותכם זאת ודאו שבאפשרות הצוות של החברה לספק את הפיתרון המושלם למוצר שלכם, הן מבחינת התאמת החומרים והן מבחינת מציאת פתרונות יצירתיים לאתגרים שעולים בתהליך הייצור.

שיתופי פעולה

בדקו האם הסטודיו שבכוונתכם לעבוד איתו משכיל לקיים שיתופי פעולה פוריים עם יצרנים, מפעלים, מפיצים ומשקיעים. שיתופי פעולה כאלו יאפשרו לכם ליהנות מניסיונם של היצרנים כבר משלב פיתוח ותכנון המוצר. בנוסף, שיתוף פעולה של הסטודיו עם מפיצים והיכולת שלו לקשר בין מפעלים ומפיצים יקדמו את שיווק המוצר שלכם. זכרו כי היכולת לקשר ביניכם ובין משקיעים יכולה להיות מכרעת במידה ואתם זקוקים למימון.

לסיכום

בבואכם לבחור חברה או סטודיו לעיצוב מוצר, מומלץ לתת עדיפות למי שיכול לספק לכם שירות מלא ומקיף, החל מסקר שוק רציני ומעמיק, ועד קישור למפעל, מפיץ ומשקיע. ודאו שאתם בוחרים בחברה בעלת ניסיון מוכח ומגוון, שצוות המעצבים שלה חולש על קשת נרחבת של תחומי התמחות, ושלמרות ניסיונם הרב, אנשי הצוות לא איבדו את התשוקה לפיתוח ועיצוב מוצרים חדשים.

שלישי אוקטובר 20, 2015