מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך בהקדם


*שם:

Email:

*טלפון:

ההודעה:

ההתמחות – מוצרי פלסטיקה

כמעט ואין מוצר, תחום, תעשיה שמוצריהם אינם עשויים או משלבים חומרי פלסטיקה. זו הסיבה מדוע כשנולד הצורך לעיצוב מוצרים כדאי לפנות לסטודיו לעיצוב תעשייתי המתמחה בתחום.

מוצרי פלסטיקה

את המהפכה הזו אי אפשר לעצור! מאז התגלה לפני כ-150 שנה החומר הפלסטי הסינטטי הראשון (בטעות, כמו כל התגליות הגדולות), תחום הפלסטיקה רק הולך ומתפתח, צובר תאוצה ותופס מקום בכל תחום בחיינו: התעשייה הביטחונית, מוצרים רפואיים, בחקלאות, דלקים, רכב, מוצרים לבית, לקידום מכירות ואחרים.
אימוץ הטכנולוגיות העדכניות ביותר, חשיפה לחומרי גלם מיוחדים ואקזוטיים ושימוש בפולימרים מיוחדים הם רק חלק מהכלים שלנו לפיתוח ייחודי, תכנון יצירתי ועיצוב מוצרים המצטיינים בהתאמתם לייעודם, לחוזקם לאורך חייהם ולעיצוב האסתטי שלהם. ליברוס סטודיו לעיצוב מוצר – מומחים לעיצוב מוצרי פלסטיקה.

מה היתרון והרווח שיוצא לך מעבודה עם מומחים:

  • הניסיון הרב וההתנסות בשטח – יחד איתנו מגיעים גם הניסיון הרב וההתנסות בפועל שרכשנו תוך כדי עיצובם של מאות מוצרי פלסטיקה בקשת רחבה של ענפים ותחומי עיסוק.
  • הבנה ובקיאות – במבחר תהליכי ייצור כולל תהליכים מורכבים ביותר ושילוב חומרים חדשניים ואקזוטיים.
  • עמידה בלוחות זמנים – ויכולת לתת מענה אופטימלי גם בלו”ז קצר.
  • חיסכון בהוצאות – בדיקת היתכנות בשלבים מוקדמים של תכנון מוצר שחוסכת בזבוז משאבים והוצאות לא צפויות בשלבים מאוחרים של פיתוח המוצר.
  • הוזלת עלויות – יש לנו קשרי עבודה רציפים למול יצרני הפלסטיקה הגדולים והמתקדמים בתחום בארץ ובעולם. קישור אליהם דרכנו מעניק לך ליווי מקצועי ותמחור בשלבי הפיתוח ללא תנאי והתחייבות.
  • מכלול שירותים מלא – לא רק עיצוב אסתטי של מוצר אלא גם ובעיקר תכנון וליווי לכל אורך התהליך מרעיון ועד מוצר מוגמר כולל: הדמיות לשיווק, תכנון אריזות, מתקני תצוגה, הוראות שימוש, תכנון מתקנים לבקרה עצמית בתהליך היצור וההרכבה…. ועוד.
  • לא מומחה אחד אלא מומחים – הסטודיו שלנו מעסיק מעצבים תעשייתיים מנוסים, כל אחד בעל הכשרה באסכולה שונה ויתרונות ייחודיים לו ובתחום התמחותו. עובדה זו מאפשרת לנו להציע ריבוי פתרונות, כינוס סיעור מוחות רב משתתפים לפיצוח אתגרים וביצוע פרויקטים רב-מערכתיים.

השירות שלנו נדרש על ידי שני מגזרים עיקריים:

המגזר היצרני – החלק הארי של עבודות העיצוב בפלסטיק מתנהלות למול מפעלים, תעשיות היי-טק ויצרנים בארץ ובחו”ל. מתוקף כך אנחנו מרושתים על מפת יצרני פלסטיקה מובילים בארץ ובעולם, בקיאים בתהליכי יצור שונים ומגוונים, מעודכנים בכל טכנולוגיה וחומר חדש, בעלי ניסיון רב בניהול פרויקטים מורכבים רב מערכתיים, ויכולת מוכחת בשילוב חומרים, עבודה עם מהנדסי אלקטרוניקה ועוד.

המגזר הפרטי – בצד המומחיות בעיצוב מוצרי פלסטיקה, כאן חשובה גם היכולת להציע שירות מלא וליווי צמוד לאורך הפרוייקט. שכן המגזר הפרטי מתאפיין ברעיונות גדולים וחוסר ניסיון בתחום עיצוב המוצר, ותהליכי תכנון ופיתוח. משום כך יש חשיבות מכרעת ליתרונות הבלעדיים שלנו כמו:

1.היכולות להדפיס אצלנו בסטודיו מודל מוצר בתלת מימד כבר בשלבים מוקדמים לבדיקת היתכנות וגיבוש פתרונות ישימים
2.הקשרים שלנו למפיצים שיודעים לקחתמוצר והחדירו לשוק
3.החיבור שאנחנו מייצרים בין לקוחותינו למשקיעים שמחפשים יזמים ובעלי רעיונות עם אופק לרווחים.

רוצה לפגוש את המעצבים התעשייתיים שלנו?
לראות בפועל את גלריית העבודות?
להכיר אותנו מקרוב?

אני מזמין אותך ליצור איתנו קשר:

אפשר בטל’ – 072-2224050
אפשר במייל – michael@librus.com