מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך בהקדם


*שם:

Email:

*טלפון:

ההודעה:

סטודיו לעיצוב מוצר

הנה שני יתרונות גדולים בעבודה איתנו. האחד – סטודיו לעיצוב מוצר שמבצע תהליך מלא “מרעיון ועד מוצר מוגמר”. והשני – כל התהליך מתבצע in-house על ידי מעצבים תעשייתיים בכירים.

בחירתך בסטודיו לעיצוב מוצר ועיצוב תעשייתי שמציע שירות מלא – לך ולכל בית עסק, בסקטור העסקי כמו גם יזמים פרטיים – מבטיחה לך ולעתידו המסחרי של המוצר שלך, יתרונות משמעותיים וחשובים:

 • חיסכון כספי ענק, גם בזכות היכולת שלנו לייצר אצלנו בסטודיו מודל בתלת מימד ולבדוק היתכנות בשלבים מוקדמים של תכנון מוצר כחלק מתהליך הפיתוח
 • אין צורך להתרוצץ, לחפש, לתאם, לקשר ולגשר בין בעלי תפקידים שונים כמו: מעצב, מהנדס, מודליסט ועוד.
 • קיצור תהליכים, זמן ו”כאבי ראש” בזכות האינטגרציה בין בעלי התפקידים השונים לאורך התהליך, האינטרס המשותף שלנו ושלך וקדם את הפרוייקט כמה שיותר מהר ונכון, היעדר בירוקרטיה וכמובן, הניסיון הרב שלנו בעיצוב תעשייתי, תכנון מוצר, סוגי חומרים, תהליכים מורכבים ופרויקטים גדולים
 • מוצר מוגמר מושלם ויעיל, שעומד בתקינות נדרשות ובתקציב מוגדר
 • הקשרים שלנו עם יצרנים בארץ ובעולם. קשרים והתנסות שחוסכים לך כסף ומעניקים לך “יתרון ביתיות”
 • חיבור בינך לבין משקיעים שמחפשים ‘להיטים’ ובין מפיצים שידעו לשים את המוצר המוגמר על המדפים ה”חמים”
 • רק דבר אחד לא יקרה – אנחנו תמיד איתך לייעץ, לכוון, למצוא פתרונות להביא להצלחה. כי ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו.

לשם מה צריך סטודיו לעיצוב מוצר, לא מספיק עיצוב חיצוני מדהים?

אין ספק, האסתטיות והמראה החיצוני של מוצר, כל מוצר שהוא, תורמים רבות לכוח המכירה שלו. אבל… המבחן האמיתי הוא אפקטיביות המוצר, יעילות הייצור, הרכבה והתמחור, החומרים מהם הוא עשוי, יכולתו לענות על הצורך שלשמו הוא נועד, עמידתו בתקנים ודרישות השוק, אורך חייו, חדשנות ומקוריות שמעניקים לו ערך מוסף ויתרון יחסי בשוק ועוד.

זו הסיבה מדוע רעיון מצויין בלבד או עיצוב חיצוני מרשים אינם מספיקים. צריך גם את כל התהליך שבאמצע. אם כך, איך בוחרים את הסטודיו לעיצוב מוצר המתאים? הרוב ילכו לגלריית המוצרים כדי להתרשם או כפי שאנחנו קוראים לזה: “תיק עבודות עיצוב תעשייתי”. לכולם יש עיצובים מרשימים אבל, כזכור, הבדיקה היא לא רק המעטפת החיצונית אלא בעיקר איכות תהליך ייצורו. הנה כמה טיפים חשובים.


טיפים לבחירת סטודיו לעיצוב מוצר,3 יתרונות ותכונות שאסור לוותר עליהן:

 • יתרון הגיוון! יתרון גדול יש לסטודיו לעיצוב מוצר שמעסיק כמה מעצבים תעשייתיים, כל אחד מומחה בתחומו (רפואה, תעשייה צבאית, מוצרים לבית) או בחומר מסויים (פלסטיקה, טקסטיל, מתכות…).
  אנחנו מעסיקים שמונה מעצבים תעשייתיים בכירים ממגוון תחומים כולם מנהלי פרוייקטים בעלי ראייה רחבה והתייחסות מעמיקה להיבטי הייצור, העיצוב, האסתטיקה והמכירה של המוצר.
 • יתרון היתכנות! אנחנו הסטודיו לעיצוב מוצר היחיד שמחזיק in-house מודליסטים ומדפסות תלת מימד לבניית דגמים של מוצר ואב-טיפוס, עובדה המאפשרת לנו לבדוק היתכנות בשלב מוקדם (לפני שנכנסים להשקעה כספית אדירה) ולבצע שיפורים מיידית וכמובן בקרה עצמית.
 • יתרון הניסיון! שאף סטודיו לעיצוב מוצר לא יצבור ניסיון על חשבונך. עם רקורד של 16 שנים בתחום, מאות פרויקטים מורכבים ומוצרים שתכננו, עיצבנו, ליווינו ופיתחנו – יש לנו את היכולת, הניסיון, הידע, החשיבה המקורית מחוץ לקופסא כדי להפוך גם את הרעיון שלך למוצר מוגמר.

רוצה עוד טיפים מקצועיים בנוגע לעיצוב מוצר או תכנון מוצר?
רוצה לפגוש את המעצבים התעשייתיים שלנו ללא התחייבות וללא כל תשלום?
רוצה לראות ולגעת בתיק עבודות העיצוב התעשייתי שלנו?

הזן פרטים ליצירת קשר וניצור עמך קשר

כל שעליך לעשות הוא ליצור איתנו קשר:

אפשר בטל’ – 072-2224050

אפשר במייל – [email protected]