מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך בהקדם


*שם:

Email:

*טלפון:

ההודעה:

הדפסה תלת מימדית

הדפסה תלת מימדית חלק בלתי נפרד מהסטודיו שלנו היא מחלקת הדיגום והדפסה בתלת מימד. זהו יתרון עצום ובלעדי לנו המאפשר בדיקת היתכנות ותהליכי בקרה עצמית כבר בשלבים הראשונים של תכנון ופיתוח המוצר.

כשאנחנו מציעים לך עיצוב ופיתוח מוצר מלא – משלב הרעיון ועד מוצר מוגמר – ההצעה כוללת גם בניית מודלים, בניית אב טיפוס והדפסת תלת מימד אצלנו בסטודיו. הקמת ואחזקת מחלקה כזו כחלק בלתי נפרד מהסטודיו לעיצוב תעשייתי, על מכונות ההדפסה המשוכללות ומודליסטים מקצוענים כרוכה בהשקעה עצומה, אבל, לתפיסתנו זהו צורך חיוני שתורם רבות לייעול תהליך העיצוב התעשייתי וכמובן שגם לאיכות התוצאה הסופית.

המחלקה מתפקדת גם כלשכת שירות חיצונית לגופי הנדסה, לעמיתים, מעצבים תעשייתיים עצמאיים, מפעלי פלסטיקה, תעשיות היי-טק ויצרנים.

בהפעלתה של מחלקת ההדפסה בתלת מימד כחלק בלתי נפרד מהסטודיו יתרונות משמעותיים, במיוחד ללקוחות שאנחנו מבצעים עבורם את פיתוח ותכנון המוצר:

  • חיסכון כספי ענק – החיסכון הכספי בא לידי ביטוי בכמה מישורים. הנה שניים:
    • באחד – המחיר ללקוחותינו של בניית מודלים, אב-טיפוס או הדפסה בתלת מימד יהיה משמעותית זול יותר או אף ללא חיוב כחלק משירות הפיתוח.
    • בשני – בניית אב טיפוס כבר בשלבים מוקדמים מאפשרת בדיקת היתכנות לפני שנכנסים לשלבי עיצוב מתקדמים ולהשקעות כספיות גדולות.
  • חיסכון בריצות – תיכנון המוצר שלך כבר מתבצע כאן, מה יותר פשוט מבניית מודל או אב טיפוס אצלנו, בלי חיפושים אחרי לשכת שירות, טרחה וריצות מיותרות. והנקודה החשובה היא שהמעצב שתכנן אחראי על הדפסת המודל, ועל כל השלבים המשלימים.
    אין צורך להסביר ללשכה חיצונית מה דרוש לך וכמובן שלא לחשוף את הרעיון לאחרים.
  • קיצור תהליכים וזמן – בניית דגמים או בניית אב טיפוס בצמוד למחלקת העיצוב ופיתוח המוצר מקצרת תהליכים וחוסכת ‘אי הבנות’ ו’עמידה בתור’ בעת הוצאת עבודה מסוג זה ללשכת שירות חיצונית.
  • ייעול והשבחת תהליך – ייצור אב טיפוס ובניית מודלים בכפיפה אחת עם המעצבים התעשייתים ומנהל הפרוייקט מאפשר ביצוע שיפורים באופן מיידי ועוד בטרם הושקעו משאבים בהמשך התהליך. ובסיכום: ייעול התהליך והשבחת המוצר.

גם הדמייה פיזית ולא רק ויזואלית מחלקת ההדפסה בתלת מימד כוללת גם מכונות הדפסה מיוחדות המסוגלות לדמות לא רק את העיצוב החיצוני אלא גם את החומר ממנו יהיה המוצר עשוי. כלומר הדפסה תלת מימדית שמדמה חומרים אמיתיים.

זו אמנם השקעה כספית עצומה הן במדפסות תלת מימד והן בהעסקת מודליסטים מקצוענים. אבל, אם נשקלל את כל היתרונות הגלומים במחלקת הדפסה בתלת מימד בכפיפה אחת עם המעצבים, המתכננים והמפתחים – זו השקעה שתוצאותיה באות לידי ביטוי באיכותו הגבוהה של המוצר הסופי וביעילות תהליך פיתוחו וייצורו. ובשורה התחתונה, זה מה שחשוב באמת.

לא רק עיצוב מוצר ובניית מודל מתחום הפלסטיקה…

אנחנו חיים בעולם רב-תחומי, ורסטילי, ואשר כל העוסק בעיצוב התעשייתי נדרש מצד אחד להתמחות בתחום חומרים אחד ומצד שני ידע מעמיק ויכולת שילוב בין חומרים שונים. מתוקף כך, לסטודיו שלנו יש יכולות של פיתוח מוצרים שנדרש להם שילוב של חומרי גלם שונים כמו: טקסטיל, מתכות ופלסטיק ומכאן גם היכולת בבניית מודלים ודגמים בתפירה או בעיבוד של מתכת.

מחלקת הדפסה בתלת מימד כלשכת שירות חיצונית אנחנו מעמידים את הסדנא להדפסה בתלת מימד כלשכת שירות חיצונית לגופי הנדסה, עמיתים למקצוע, למגזר היצרני מתחום הפלסטיקה, תעשיות ויזמים פרטיים שזקוקים לשירותים הבאים:

בניית אב טיפוס, בניית מודלים, בניית דגמים.
הדפסה בתלת מימד מחומרים כמו: ABS, PCABS, ULTAN ועוד, כולל צביעה בקשת רחבה של רמות גימור על פי דרישה וצורך

להזמנת עבודות בניית מודלים במחלקה להדפסה תלת מימדית כל שעליך לעשות הוא ליצור איתנו קשר:

אפשר בטל’ – 072-2224050

אפשר במייל – michael@librus.com