מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך בהקדם


*שם:

Email:

*טלפון:

ההודעה:

שירותי עיצוב גרפי

מעורבותם של כל כך הרבה גורמים בעבודת העיצוב התעשייתי והחשיבות הרבה לשפה המשותפת ביניהם הם בין הגורמים שהופכים את קונספט ריכוז עבודת תכנון ופיתוח המוצר בסטודיו אחד לקונספט מנצח.

בין המשתתפים הרבים בתכנון ופיתוח מוצרים נמצא גם העיצוב הגרפי התעשייתי. זהו מכלול של עבודות ומוצרי גרפיקה שמלוות את תהליך עיצוב המוצר ומהוות חלק בלתי נפרד ממנו. איורי הרכבה, עיצוב ממשק משתמש, עיצוב אייקונים למכשיר או מוצר, עיצוב אריזה, מצגת למשקיעים הם רק חלק מעבודות העיצוב הגרפי שמלווה את עולם העיצוב התעשייתי ומכאן ברור:

עבודות “עיצוב גרפי תעשייתי” עדיף להפקיד בידיו של מעצב גרפי שעיקר עיסוקו בתחום זה ואשר יושב באותו סטודיו עם המעצב התעשייתי שתכנן, פיתוח ועיצב את המוצר. כאן לא מדובר רק ביתרון הנוחות אלא גם ובעיקר
ביתרונות של איכות, חיסכון, יעילות וזרימת עבודה

איורי הרכבה – מוצרים להרכבה עצמית דורשים איורי הנחייה ברורים, מדויקים, קלים לקריאה ולביצוע. מכרן החשיבות והצורך במעצב גרפי שמבין עיצוב מוצר ועל אחת כמה וכמה חשובה הסמיכות והזמינות למעצב ומתכנן המוצר.
עיצוב ממשק משתמש – במוצרים אלקטרוניים בעלי חיווי, המסך משמש למטרות רבות בהן גם הצגת ממשק משתמש, הוראות הפעלה, הכוונה, ניווט גלישה וכדומה. זו עבודתו של מעצב גרפי תעשייתי ש’חי ונושם’ את התחום של עיצוב תעשייתי ואשר בקיאותו במאפייני התנהגות המשתמש חיונית לעיצוב הממשק.

עיצוב אייקונים – אייקונים הם שפה של סימנים מוסכמים שדי במבט אחד כדי להבין מה המסר או התוכן שעומד מאחוריהם. מוצרים רבים חייבים באייקונים הן בגלל שדרישות תקינה והן משום שהם מספקים מידע על קיומן של תכונות המוצר. החשיבות הרבה לנחיצותו של מעצב גרפי בצוות מעצבי המוצר נובעת מהצורך לתכנן במשותף את מיקום האייקונים, גודלם, שילוב הצבעוניות וחומר ההדפסה המתאים.

עיצוב אריזה – אריזת המוצר צריכה לתת מענה בארבעה תחומים עיקריים:

,פונקציונליות כמו פתיחה קלה ונוחה או שמירה והגנה על שלמות המוצר, חומר הגלם של האריזה ואפשרויות ההדפסה עליו תוך עמידה בתקציב מוגדר אטרקטיביות ויזואלית לדחיפת כוח המשיכה של המוצר על המדף ומיתוג האריזה תוך שמירה על השפה הגרפית (לוגו, צבעוניות…) של החברה.
חשיבות השילוב בין תחומים אלה מחדדת את היתרון שיש לסטודיו לעיצוב תעשייתי שמציע גם שירות עיצוב אריזה.

מצגת למשקיעים – משקיעים לא שמים את כספם על מוצר מבלי להבין את איכותו, יעילותו וסיכויי הצלחתו. לשם כך צריך מצגת שיכולה לשלב פרטים טכניים שמקורם בתכנון ופיתוח המוצר, עם המחשה גרפית מרשימה ומעוררת התפעלות. מכאן גם עולה חשיבות הזמינות והקרבה הפיזית בין המעצב הגרפי למעצב המוצר.

מעמד תצוגה – כן, העיצוב הגרפי שלנו מגיע גם לכאן. אנחנו מכירים את המוצר על בוריו. יתרונותיו, יכולותיו, מידותיו, נקודות האחיזה שלו. אנחנו גם יודעים איך לעצב מעמד תצוגה שמבליט את המוצר ואת יתרונותיו ובה בעת עשוי מהחומרים הנכונים כדי לשמור עליו תקין, ראוי ואטרקטיבי.

כדי ליהנות משירותי פיתוח ותכנון מוצר מלא כולל עיצוב גרפי ומיתוג אריזה כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו
ונשמח להיפגש ללא כל עלות או התחייבות מצידך:

אפשר בטל’ – 072-2224050

אפשר במייל – [email protected]