מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך בהקדם


*שם:

Email:

*טלפון:

ההודעה:

יזמים: פיתוח פטנטים

יש לך רעיון גדול? מיזם שברצונך לפתח לרמת מוצר? במיוחד בשבילך ריכזנו כאן מידע חשוב בתחום פיתוח פטנטים, תכנון מוצרים ופיתוח מוצר.

אז מה עושים עכשיו? זו השאלה הגדולה בפניה ניצבים יזמים פרטיים רבים. יש לך את הניצוץ בעיניים, יש לך תוכניות גדולות, ויש לך גם המון ‘יועצים’, כל אחד עם הדעה שלו. ועדיין, השאלה נשארת בעינה: מה עושים עכשיו? למי לפנות? איך מפתחים פטנט? איך הופכים רעיון למוצר מוכן לשיווק? על שאלות אלה ועוד רבות אחרות במאמר שלפניך:

פיתוח פטנטים, תכנון ועיצוב מוצר, מה זה דורש?

תהליך פיתוח פטנט או עיצוב ופיתוח מוצר הוא תהליך מורכב שדורש הרבה מחשבה, תכנון, ידע, ניסיון ומעורבים בו גורמים רבים ואנשי מקצוע מקשת רחבה של תחומים:

מעצבים תעשייתיים, מהנדסי מכאניקה ואלקטרוניקה, יצרני פלסטיקה, יצרני דגמים, מומחים לחומרים, מעצבים גרפיים, אנשי שיווק,… וזה רק חלק קטן מרשימה ארוכה של מומחים וספקי שירותים.

מאידך, ברגע בו העלית את הרעיון או את המיזם על פסי ביצוע ומימוש – מימד הזמן, היעילות, המיקוד, שמירה על מסגרת תקציב מוגדרת, עמידה בלוחות זמנים, וצמתים בהם מתבצעת בקרה עצמית מקבלים משנה חשיבות. הרי מדובר לא רק ברעיון שהוא ה”בייבי” שלך. מדובר גם באופק הכלכלי, בכסף שהשקעת, בהתחייבויות כלפי אחרים. ולגופו של עניין:

למעשה, עומדים בפניך שני ערוצים לפיתוח הפטנט שלך או פיתוח מוצר:

ערוץ הפיזור

הדרך הנכונה לבחור ערוץ זה היא בבחינת יתרונות למול חסרונות. לדעתנו המקצועית וכמובן מתוך ניסיון בן שנים בתחום פיתוח פטנטים, כשמדובר ביזמות פרטית החסרונות גוברים על היתרונות. ועל כן אין טעם למנות אותם. אם בכל זאת ברצונך לבחון דרך זו או להבין את חסרונותיה, נשמח לפרוס בפניך את כל היריעה.

כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו ונקבע פגישה שאינה מחייבת אותך בדבר ואינה כרוכה בתשלום: 072-2224050

ערוץ הריכוז

זה הערוץ בו כל תהליך פיתוח הפטנט או פיתוח מוצר מתבצע בסטודיו לעיצוב תעשייתי אחד המרכז תחת קורת גג אחת את כל המומחים, ובעלי המקצוע. הכול מרוכז במקום אחד ואינו יוצא החוצה ונחשף לספקי שירותים רבים מתחום פיתוח הפטנטים.  זהו הערוץ היעיל, האיכותי והמתאים ביותר  במיוחד ליזם פרטי שאינו בקיא ומנוסה בתחום פיתוח פטנטים ותכנון מוצרים. היתרונות רבים ומגוונים. הנה כמה:

יתרון השירות המלא – באפשרותך לקבל את כל מגוון השירותים והשלבים הדרושים לתכנון מוצרים, עיצוב מוצר ופיתוח פטנטים. כך נחסכות ממך הוצאות מיותרות, ריצות, תהליכים ולוחות זמנים מתקצרים, וקיימת התאמה והבנה מושלמת בין המתכננים, המפתחים, המעצבים, המהנדסים, יצרני הדגמים וכל גורם אחר שתורם את חלקו בתהליך.

יתרון המקצועיות – לרשותך עומד צוות מעצבים תעשייתיים גדול ומגוון, כל אחד מומחה בתחומו, עובדה המאפשרת לנו להתאים את עצמנו בצורה מושלמת לצרכים שלך, לשלב בין חומרים ולהניח על השולחן מגוון רחב של פתרונות יצירתיים.

יתרון ההמחשה – אנחנו הסטודיו לעיצוב תעשייתי ופיתוח פטנטים, היחיד עם מודליסטים ומכונות הדפסה בתלת-מימד המייצרות מודלים ודגמים ואשר מתרגמות מוצר ממצב של רעיון לדגם חי וקיים. יתרון המאפשר בקרה עצמית, בדיקות היתכנות וביצוע שיפורים כבר בשלב מוקדם.

יתרון הניסיון – כבר עיצבנו, תכננו, פיתחנו ובצענו מאות פרויקטים מקשת רחבה ביותר של תחומים: מוצרים לבית, לרפואה, לתעשיות ביטחוניות, מוצרי ילדים, יודאיקה, הי-טק, דלקים, חקלאות, קידום מכירות, צעצועים… ועוד רבים. מכאן הערך המוסף שלנו. לא רק עיצוב המוצר, אלא גם תהליכי ייצור, תמחיר, הובלה, טכנולוגיות וחומרי גלם חדשניים ותובנות שיווקיות.

יתרון השיתוף –אנחנו עובדים עם יצרני הפלסטיקה הגדולים בארץ ומשלבים אותם ואת ניסיונם כבר בשלב הפיתוח המקדים.

יתרון הקישור – אנחנו מקשרים בין לקוחותינו לבין מפעלי ייצור ומפיצים ולהיפך. כלומר, חלק בלתי נפרד של ריכוז הפרוייקט במקום אחד כולל גם את בחירת ארץ הייצור, מפעל הייצור, אריזת המוצרים, הובלה ושינוע לשווקים ואפילו הנחה על המדפים על ידי מפיצים מוכרים, מנוסים, אמינים ומוכרים לנו היטב.

יתרון השידוך – אנחנו משדכים בין לקוחותינו לבין משקיעים ובעלי עניין שמחפשים יזם עם רעיון מבריק, פטנט ששווה לפתח וכדומה.

יתרון השיווק – כחלק מקשת השירותים המוצעים לך יש גם את נושא התכנון והעיצוב גרפי של אריזת המוצר, מעמדים להנחת מוצרים בנקודות המכירה, מתקני תצוגה או חומר פרסומי ועוד,

כולם, מעניקים למוצר שלך כוח משיכה בעיני הצרכן הסופי. רוצה גם לבצע תהליך פיתוח פטנט ועיצוב מוצר איכותי וליהנות מכל היתרונות האלה ועוד רבים נוספים?

אני מזמין אותך ליצור איתנו קשר:

אפשר בטל’ – 072-2224050

אפשר במייל – [email protected]