מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ליצירת קשר ונחזור אליך בהקדם


*שם:

Email:

*טלפון:

ההודעה:

פיתוח מוצר, תכנון ועיצוב

תהליך פיתוח ועיצוב מוצר כמוהו כמעשה בניית מגדל קלפים. מדלגים על אחד משלביו, מנסים לעגל פינות, לקצר תהליכים ולעשות ויתורים, וכל התהליך עלול לקרוס. וכמו שנאמר: SAVE A PENNY – LOOSE A FORTUNE!

בתהליך של פיתוח ועיצוב מוצר אשר מבוצע במקצועיות וביסודיות מתקיימים תהליכי חשיבה תכנון ובקרה רבים לכל אורכו, ומעורבים בו גורמים רבים ואנשי מקצוע בעלי ניסיון אשר מגיעים מקשת רחבה של תחומים ובהם: מעצבים תעשייתיים, מהנדסי מכניקה ואלקטרוניקה, יצרני פלסטיקה, מומחים לחומרים, מעצבים גרפיים, אנשי שיווק ועוד.

כל תהליך פיתוח של מוצר חדש הוא ייחודי ומשתנה בהתאם לייעודו. כך שאת הפיתוח של מוצר רפואי לדוגמא אשר מיועד לטיפולים קליניים מוביל (בסטודיו שלנו) מהנדס או מעצב תעשייתי המומחה לתחום. במסגרתו מתקיים שיתוף פעולה עם גורמי מקצוע נוספים, נבחרים חומרי הגלם המתאימים ביותר ומתבצע תכנון קפדני של המוצר על מנת שיהיה עמיד ונוח למשתמש. וכן על מנת שיעמוד בתקנים המחמירים של הרשויות ושל מכוני תקנים בינלאומיים.

בעת פיתוח מוצר טכנולוגי למשל, יהיו מעורבים בצוות הפיתוח שבסטודיו מהנדסי מכניקה ואלקטרוניקה ואילו כאשר אנו מתבקשים לעצב מוצרי פלסטיק, ללא מנגנונים אלקטרוניים, התלכיד של אנשי המקצוע יהיה מעט אחר. את תהליך פיתוח המוצר במקרה זה יוביל מעצב מומחה לתחום אשר יחד עם הצוות, יתכננו ויעצבו את המוצר מתוך מחשבה על קהל היעד ועל אלמנטים נדרשים מבחינת התפקוד, הנראות ועוד.

מכאן ברור שעל מנת להבטיח את הצלחת התהליך המשתנה של עיצוב המוצר רצוי מאוד שיובילו אותו בעלי מקצוע מומחים אשר יקפידו על השלבים החשובים של תכנון, פיתוח ועיצוב המוצר. שהרי אחרת לא חבל על הכסף שהשקעת? התחייבויות כלפי אחרים? זמן יקר?

מסתבר שאפשר לחסוך בעלויות מבלי לעגל פינות או לדלג על שלבי פיתוח מוצר הכרחיים:

אחד היתרונות הבולטים והבלעדיים של סטודיו ליברוס לתיכנון ועיצוב מוצר הוא מחלקת הדיגום וההדפסה בתלת מימד אשר פועלת כחלק בלתי נפרד מהסטודיו.

באמצעות מדפסות התלת מימד אנו מדפיסים מודלים ודגמים של מוצרים באיכות גבוהה, בחומרים משתנים ובצבע מלא, וכן נעזרים בטכנולוגיה זו על מנת לייצר אבות טיפוס כבר בשלבים הראשונים של פיתוח ותכנון המוצר. הדבר מאפשר לנו לבחון את המוצר בצורה מוחשית, לבדוק היתכנות, לבצע מקצה שיפורים מוקדם ותהליכי בקרה עצמית. זהו יתרון שמייעל ומשבח את התהליך, מקצר זמנים וחוסך לך הרבה כסף./ ותורם תרומה משמעותית להפחתת עלות פיתוח מוצר.

ועוד לא דיברנו על האצבע המכוונת, מפקחת ומנהלת שחוסכת לך עלויות, ריצות וכאבי ראש.

ניתן להיווכח מכל האמור לעיל כי כאשר חושבים על ייצור מוצר או על עיצוב מוצר תעשייתי כלשהו, ישנה חשיבות רבה לפנות לסטודיו לעיצוב מוצר מנוסה, ובעיקר כזה אשר צוותו כולל מהנדסים ומעצבים תעשייתיים בעלי תחומי התמחות שונים. כלומר, סטודיו לעיצוב מוצר שמסוגל לבצע את כל תהליך פיתוח המוצר ועיצובו, מתחילתו ועד סופו, תחת קורת גג אחת.

יש אצבע מכוונת

גורם אחד שמנהל, מרכז ומפקח על כל תהליך פיתוח המוצר. מקשר בין כל הנוגעים בדבר, מתאם ביניהם ופועל לפי תכנית מסודרת, ברורה הכוללת גיבוי של נקודות בקרה.

ריבוי פתרונות יצירתיים

פיתוח מוצר חדש מופקד בידיו של מנהל פרויקט בעל ניסיון וידע נרחב במגוון טכנולוגיות ייצור, אשר מוביל צוות של מהנדסים ומעצבים תעשייתיים מומחים בתחומם המגיעים מאסכולות שונות. המגוון האנושי והמקצועי מאפשר לספק פתרונות יצירתיים לפרויקט רב מערכתי או למוצר מורכב אשר מונח לפתחו של הצוות.

חסכון כספי משמעותי

  • הראשון – הוא חיסכון בזמן (time is money) הנובע מיכולתו של הסטודיו לתכנון ועיצוב מוצר לקדם פרויקטים גדולים בלוחות זמנים קצרים, וכך לצמצמם בצורה משמעותית את עלות פיתוח המוצר.
  • השני- תהליך עבודה יעיל הנובע מהעובדה שכל תהליך פיתוח המוצר מתבצע תחת קורת גג אחת.
  • השלישי- שילוב של מחלקת ההדפסה בתלת מימד בתהליך פיתוח וייצור מוצר.
  • הרביעי – נעוץ ביכולת שלנו לייצר סדרות קטנות ודגמים לתמיכה במוצרים מוגמרים ברמת איכות גבוהה ובמחיר תחרותי.
  • החמישי– היכולת לבצע תמחור תהליך כבר בשלבים מוקדמים בשיתוף יצרני פלסטיקה מובילים אתם אנחנו עובדים.

כל זאת ללא תשלום וללא התחייבות, ועל הדרך להרוויח את תרומתם וניסיונם המקצועי של אנשי ה”שטח”.

רוצה גם לבצע תהליך פיתוח ועיצוב מוצר איכותי וליהנות מכל היתרונות האלה ועוד רבים נוספים?

אני מזמין אותך ליצור איתנו קשר:

אפשר בטל’ – 072-2224050
אפשר במייל –[email protected]